„CityBee“ klientų grupės ieškinys juda į priekį –  nukentėjusieji dar gali prisijungti prie grupės

Dalintis:

 

Vilniaus apygardos teismas priėmė grupės ieškinį dėl CityBee klientų patirtos žalos atlyginimo, kurį pateikė Vartotojų aljansas, atstovaudamas nukentėjusiems vartotojams. Taip pat teismas nustatė 90 dienų terminą, per kurį nukentėję asmenys dar gali prisijungti prie grupės.

Vartotojų aljanso viceprezidento, kuruojančio nukentėjusių „CityBee“ klientų grupės ieškinio klausimą, Ryčio Jokubausko teigimu, tai jau paskutinė galimybė vartotojams prisijungti prie grupės ieškinio, todėl ragina nukentėjusius asmenis nedelsti ir ja pasinaudoti.  Vartotojų patogumui sukurta speciali informacinė sistema https://www.CBgrupe.lt/, kurioje patogu užpildyti ir elektroniniu būdu pasirašyti dokumentus (jei reikia, galima pasinaudoti vaizdo instrukcija https://www.youtube.com/watch?v=P48KssZg4XU), taip pat čia galima rasti atsakymus į dažniausiai kylančius klausimus, stebėti, kaip vyksta procesas, prireikus – susisiekti su ieškinio iniciatoriais.

Ieškiniu siekiama piniginės kompensacijos priteisimo (300 Eur kiekvienam nukentėjusiam asmeniui), tačiau svarbiausia – paskatinti verslininkus daugiau dėmesio skirti vartotojų teisėms ir užtikrinti asmens duomenų apsaugą.