Consumer Law Ready: mokymų programa smulkiam verslui

Dalintis:

Verslininkai visoje Europoje privalo užtikrinti vartotojų teises – priešingu atveju rizikuojama ne tik prarasti gerą reputaciją ir pirkėjus, bet ir įsivelti į ginčus, kurie gali kainuoti nemažai laiko ir pinigų. Kaip to išvengti, jei informacijos daug ir nėra laiko ją studijuoti?

Europos Komisija inicijavo unikalią mokymo programa Consumer Law Ready, kuri padeda smulkaus ir vidutinio verslo atstovams suprasti ir laikytis reikalavimų, įtvirtintų naujausiuose ES vartotojų apsaugos teisės aktuose. Programa apima penkias temas: ikisutartinės informacijos reikalavimai, sutarties atsisakymo teisė, vartotojų teisės ir garantijos, įsigijus nekokybišką prekę,  nesąžininga komercinė veikla ir alternatyvūs ginčų sprendimo būdai. Temos aptariamos iš verslininko pozicijos, remiantis realiomis situacijomis, todėl informacija lengvai suvokiama. Šiuo metu prie programos galima prisijungti nemokamai ir jums patogiu būdu: Consumer Law Ready mokymų vadovas gali atvykti į jūsų įmonę ir prie kavos puodelio aptarti jums aktualias vartotojų teisių temas, galime pateikti elektroninę arba spausdintą informacinio paketo versiją, kurią studijuosite savarankiškai. Jūsų įmonės atstovas pats gali tapti mokymų vadovu ir konsultuoti kolegas vartotojų teisių klausimais – mes jį aprūpinsime visa reikiama medžiaga.

Domina bendradarbiavimas? Parašykite Consumer Law Ready atstovams – Vartotojų aljansui el. paštu info@vartotojualjansas.lt   arba ieškokite informacijos tarptautinėje projekto svetainėje https://www.consumerlawready.eu