STEP: kovos su energetiniu skurdu sprendimai (2019-2021)

Dalintis:

2019 m. birželio 1 d. – 2021 m. lapkričio 30 d. Vartotojų aljansas sėkmingai įgyvendino projektą STEP.

„Sprendimai kovoje su energetiniu skurdu“ (S.T.E.P., angl. Solutions to Tackle Energy Poverty)  tai projektas, kurio metu sukurtas paprastas, inovatyvus ir lengvai pritaikomas priemonių modelis, skirtas kovoti su energetiniu skurdu.

STEP projekte dalyvavo vartotojų organizacijos iš Bulgarijos, Čekijos Respublikos, Jungtinės Karalystės, Kipro, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Portugalijos, Slovakijos. Visas jas po vienu skėčiu vienija Europos vartotojų organizacija (BEUC). Partneriams padeda Jungtinės Karalystės tyrimų komanda. Vykstant projektui vartotojų organizacijos bendradarbiavo su įstaigomis, nevyriausybinėmis organizacijomis, tiesiogiai dirbančiomis su vartotojais, ir siekė, kad projekto sprendimai pasiektų gyventojus, norinčius kontroliuoti savo sąskaitas už šilumą ir energiją.

Pagrindinis STEP tikslas – palengvinti energetinį skurdą, skatinant vartotojų elgesio pokyčius. Energetinį skurdą patiriantys ar netoli šios ribos esantys vartotojai gavo konsultacijų ir patarimų, kaip nebrangiai pritaikyti energetinio taupymo sprendimus savo būstuose.

Daugiau apie projektą sužinokite svetainėje www.stepenergy.eu