Svajojate apie saulės elektrinę ant  jūsų namo stogo? Kviečiame registruotis į kolektyvinio pirkimo kampaniją

Dalintis:

Vartotojų aljansas kviečia gyventojus, norinčius įsirengti saulės elektrinę, prisijungti prie kolektyvinio pirkimo kampanijos SOLEMIO.

Jau registruojame vartotojus, norinčius saulės elektrinę turėti ant nuosavo namo stogo.

Taip pat vis dar galima prisijungti ir prie kolektyvinio pirkimo kampanijos, skirtos nutolusio saulės parko dalies įsigijimui.

Registracija į abi kolektyvinio pirkimo kampanijas vyksta svetainėje: www.solemio.lt

Kaip vyksta kolektyvinis pirkimas?

  1. Užsiregistruojate www.solemio.lt
  2. El.paštu gaunate Vartotojų aljanso atrinkto tiekėjo pasiūlymą (šiuo metu mes deramės su tiekėjais)
  3. Sudarote sutartį su tiekėju

Už Vartotojų aljanso pagalbą MOKĖTI NEREIKIA! Mes vykdome tarptautinį projektą CLEAR-X, kurio metu organizuojame kolektyvinio pirkimo kampanijas, todėl mūsų paslaugos jums nekainuoja.

Kuo naudingas kolektyvinis pirkimas?

Vartotojų grupė turi didesnę galią derantis su tiekėju dėl geresnių sąlygų, palankesnių kainų. Vieno galia yra menkesnė. Jei prisijungsite prie kolektyvinio pirkimo, tai greičiausiai įsigysite jums reikalingą prekę ar paslaugą geresnėmis sąlygomis nei pirkdama(as) atskirai.

Jei nežinote, kokios galios elektrinę įsigyti, jums padės mūsų skaičiuoklė: https://vartotojualjansas.lt/saules-energijos-naudos-skaiciuokle/

Turite klausimų, skambinkite mums karštąja patarimų linija: 8 670 00066 (darbo dienomis 10-16 val.) arba rašykite pagalba@lvoa.lt.

Atsakymų į savo klausimus galite rasti ir SOLEMIO svetainėje: https://www.solemio.lt/saules-elektrines/duk

Kuo naudinga saulės elektrinė ant Jūsų namo stogo?

Sumažinsite savo elektros sąskaitas. Elektra, gaminama iš saulės šviesos, padės sumažinti priklausomybę nuo elektros tiekimo iš tinklo. Tai leis jums sutaupyti pinigų ilguoju laikotarpiu.

Tvarumas. Saulės energija yra atsinaujinantis šaltinis, kuris nekelia jokio neigiamo poveikio aplinkai. Naudojant saulės elektrinę, prisidedate prie tvarios energijos gamybos ir mažinate anglies dioksido išlakų kiekį.

Energetinė nepriklausomybė. Saulės elektrinė ant jūsų namo stogo suteikia jums energinę nepriklausomybę nuo elektros tiekimo bendrovių. Galėsite gaminti elektrą sau, ir tai leis jums jaustis saugesniems net energijos tiekimo sutrikimų atveju.

Ilgalaikė investicija. Įsirengus saulės elektrinę, tai yra ilgalaikė investicija, kuri gali atsipirkti per laiką. Mažinant elektros sąskaitas ir galimai pardavinėjant perteklinę elektros energiją, galite ilgainiui pradėti gauti juntamą finansinę naudą iš šios investicijos.

Kainų stabilumas. Saulės energija nesuderinama su energijos kainų kilimu. Jei naudosite savo elektros gamybos įrenginį, galite sumažinti priklausomybę nuo energijos kainų svyravimų rinkoje.

Naujovių skatinimas. Įsirengdami saulės elektrinę, palaikote ir skatinate inovacijas bei naujoves tvaresnių energijos technologijų srityje. Tai padeda plėtoti atsinaujinančios energijos sektorių ir prisideda prie ilgalaikės tvarios energetikos plėtros.

Vertingas turto papildymas. Saulės elektrinė gali padidinti jūsų namo vertę. Potencialūs pirkėjai gali būti patraukti galimybe turėti energijos šaltinį ir mažesnes elektros sąskaitas.

Valstybinės skatinimo programos. Lietuvoje veikia valstybės skatinimo programos, skirtos remti saulės elektrinių įrengimą. Plačiau apie tai galite sužinoti: www.apva.lt.

Apie CLEAR-X

CLEAR-X – tai Europos Komisijos agentūros CINEA finansuojamo „Horizon 2020“ projekto „Consumers Leading the EU’s Energy Ambition Response, Expansion“ sutrumpinimas. Bendras projekto tikslas – suteikti vartotojams galimybę dalyvauti energetikos transformacijos procesuose, investuojant į atsinaujinančius energijos šaltinius ir energiją taupančias technologijas. Projektu siekiama palengvinti vartotojų prieigą prie atsinaujinančios energijos šaltinių už prieinamą kainą, teikiant patikimą informaciją ir organizuojant kolektyvinio pirkimo schemas. Viena iš projekto veiklų – patobulinta reguliavimo sistema. Projekto finansavimo sutarties Nr. 101033682.